| Eddy1995 a întrebat:

azi am incercat sa imi iau pe PC ITunes dar nu imi merge mi se instaleaza tot si dupa ce intru imi da o eroare

Apple Application Support was not found.
Apple Application Support is required to run iTunes, then install iTunes again.
Error 2 (Windows error 2)
Care spune raspunsul are fundita

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Presupun că ai nevoie de Apple Application Support ca să foloseşti ITunes, că ITunes e un program pentru Mac.
Cică acest program face parte din ITunes, şi nu există un executabil separat pentru el.
Am găsit un tutorial, poate te ajută http://apple-application-support.updatestar.com/
Dezarhivează ITunesSetup.exe într-un fişier (zice acolo că e arhivă, chiar dacă are.exe) şi în acel fişier trebuie să ai undeva AppleApplicationSupport.msi. Execută-l şi dă Repair.
Sper că ajută :)