| marek a întrebat:

Am un iPhone 4 si as vrea sa instalez iTunes pe PC. Am downloadat installu de pe apple.com si am incercat sa il instalez dar in timpul instalarii imi tot apare o eroare : Apple Mobile Device was not found. Am dat "ignore" si apoi finish. Cand dau click pe icon-u de pe destkop imi zice asa : Apple application support was not found. Am incercat sa-l dezinstalez am scos alt install nimic nu merge. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| condreavaly a răspuns:

Incerca cu o versiune mai veche de itunes. acum cred ca ultima e 11.5 incerca cu itunes 10 sau 8. ps ca sa fie mai usor cu adaugarea fisierelor, sa nu mai sincronizez pentru orice melodie dupa ce instalezi orice varianta de itunes si daca nu iti merge descarca itools si va fi simplu si usor. bafta