| Eddy1995 a întrebat:

Buna ziua am Iphone 3g am vrut sa imi bag muzica pe el dar pe Pc cu windows nu merge iTunes imi da eroarea asta " Apple Aplication support was not found
Apple aplication support is required to run iTunes. Please uninstall iTunes, then install iTunes again Error 2 (Windows error2) va zic cand instalam imi dadea eroare la Apple device ceva de genu ce sa fac vreau muzica pe Iphone va rog ajutati-ma dau

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Incearca sa reinstalezi ITunes. Zice ca nu gaseste un fisier "Apple aplication support".

Daca nu scoate-l de aici: http://apple-application-support.updatestar.com/description

Bafta!

| Eddy1995 explică (pentru Magnifico):

Nu merge downloadu ala straight face ce sa fac?

| MihaiGe a răspuns:

Iphonul nu este compatibil cu windowsul poti sa bagi muzica doar de pe net sau.
Itunes l