| PentaKillsLeagueofLegends1996 a întrebat:

de ceva vreme vreau sa ma apuc de Youtube dar nu vreau sa imi arat identitatea ca insanity, cine stie ce program folosesten pentru a-si ascunde fata... multumesc ofer funda... Si cine imi poate recumanda niste programe, adica un ghid pentru >incepatori?

Răspuns Câştigător
| zShad0w a răspuns:

Programul pe care-l foloseste Insanity se numeste "Facerig" si pe Steam costa 15 euro.

2 răspunsuri:
| MamaligaBoy a răspuns:

Fa un video pe JB.1TAP.RO

| Hrițcu_Bianca_2000 a răspuns:

Trebuie sa investesti in programe de calitate, sunt foarte scumpe. Am avut un canal de Youtube pe care nu imi aratam fata, Faceam tutoriale... Daca vrei te poti filma normal apoi iti pui un emoticon, sa ceva pe fata. Funda?