| ToxiCDeatH12 a întrebat:

M-am apucat iarasi de metin2 ro, dupa ce s-a realizat FUZIUNEA SERVERELOR si am vazut un shop plin cu frizuri. Playerul mi-a zis ca se multiplica dar nu a zis cum. Imi puteti spune?
Varianta functionala primeste funda+vot.

5 răspunsuri:
| ΣηJΦY a răspuns:

LOL cum adica sa se multiplice frizurile in shop laughing.Eu cred ca acel player te-a pacalit laughing

| ToxiCDeatH12 explică (pentru ΣηJΦY):

Nu in shop. A zis ca le-a multiplicat si eu am scris ca avea un shop plin. Citeste cu atentie

| ΣηJΦY a răspuns (pentru ToxiCDeatH12):

Nu se multiplica de loc.Tu nu gandesti? Te-a pacalit cum m-a pacalit si pe mine sa imi multiplic arma de 75 +8 si mi-a cazut pe jos straight face

| ToxiCDeatH12 explică (pentru ΣηJΦY):

Mda. Mi-a zis doar ca se multiplica, nu mi-a propus vreo varianta.

| ΣηJΦY a răspuns (pentru ToxiCDeatH12):

O spun pentru ultima oara! Nu se pot multiplica itemele!