| cosminbecheanu a întrebat:

Buna Ziua!

Ma joc Gta San Andreas Multiplayers,si de doua zile imi raspunde greu la comenzi ca si cand as avea lag dar nu am, am instalat bandicam si cand ii dau record sa filmez. Gta incepe sa mearga foarte bine Gta-ul si cand il opresc iar merge prost.
Va rog sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| Mihai0101 a răspuns:

Dezinstaleaza badicam si instaleaza-l iar si eu am patit la fel p

funda work 100/100

| cosminbecheanu explică (pentru Mihai0101):

Nu este de la bandicam si inainte sa il bag tot la fel facea imi raspunde greu la comenzi ca un fel de lag!

| Mihai0101 a răspuns (pentru cosminbecheanu):

Ce procesor cati Gb rami si ce placa video ai?
Ce sistem de operare folosesti?

| cosminbecheanu explică (pentru Mihai0101):

Am un Intel Core i3 M380 2.53ghz,6gb ram si placa Intel HD Graphics de 1696 MB si sistemul de operare este un Windows 7 Ultimate 64-bit.