| Adriyan a întrebat:

Buna ziua va rog frumos smai spuneti niste servere de metin2 private fara autopatcher si sa fie mai usoare in sensul sa cresti repede sau bani sau itemele nu conteaza lvl maxim sau asa vreau numa sa fie mai usor si sa fie fara autopatcher ! daca ii fain maetinul dau funda si va rog sa lasati si un link daca nu va este greu ! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cozmin556 a răspuns:

Pai daca vrei sa cresti repede eu iti recomand hammerMT2.Te da lvl 254 fara magii, te duci ti le ei acoi te duci la tifnny

| Adriyan explică (pentru cozmin556):

Da dar Hummer nu mere sa-l fac nu mil descarca si nu stiu sa fac cont? ma poti ajuta?

1 răspuns: