| darioi a întrebat:

Cam cat costa un PSP? Si jocuri are el deja sau trebuie sa cumpar separat? Daca trebuie cumparate separat cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| Zuzulake a răspuns:

Pai ai putea sa cumper unul de la Carefour, da nu iti recomand, sau poti sa iti ieu unul de la Altex, Media Galaxy sau alte profesioniste... Eu l-am comandat de la Media Galaxy cu 12 mil. da era o varianta cu nu stiu ce net, si l-am luat acum 3 ani. I-al de la Emag si il aduc si acasa... acolo gaseti mai multe variante si mai multe jocuri. fundita?

2 răspunsuri:
| Zuzulake a răspuns:

Un psp costa in jur de 300-400 lei, si da poti sa il iei cu niste jocuri incluse (va fi mai scump), sau sa cumperi jocuri... Eu sincer iti sugerez modarea, asa am facut si eu la al meu

| darioi explică (pentru Zuzulake):

Si de unde as putea cumpara unul?

| Zuzulake a răspuns (pentru darioi):

Pai ai putea sa cumper unul de la Carefour, da nu iti recomand, sau poti sa iti ieu unul de la Altex, Media Galaxy sau alte profesioniste... Eu l-am comandat de la Media Galaxy cu 12 mil. da era o varianta cu nu stiu ce net, si l-am luat acum 3 ani. I-al de la Emag si il aduc si acasa... acolo gaseti mai multe variante si mai multe jocuri. fundita?