| Costiiiii a întrebat:

Cand apare PS4 si Xbox 720? ce sa-mi iau? Sony sau Microsoft?

5 răspunsuri:
| snickers_6731 a răspuns:

Sony dp parerea mea, Sony e tare si va ramane, Microsoft Sometimes Sucks te sfatuiesc sa testezi sa te documentezi in primul rand sa nu iti para rau dupa aceea.

| HD_9182 a răspuns:

Depinde
in VS xbox 360 are grafica mai buna decat la PS3, is multe dovezi
Cand o sa apara? 2012-2013...am auzit pe undeva.

Răspuns utilizator avertizat
| Alyn4U a răspuns:

Sony logic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data de lansare a lui PS4 este decembrie 2013, uite aici: http://www.programepc.ro/ps4-specificatii-tehnice-si-data-de-lansare/