| TntMan a întrebat:

Sony este facut de PS3
Iar Xbox 360 este facut de Microsoft
Ce firma e mai buna?
Dar tot cred ca PS3 e mai bun pentru ca... in primul rand ai internet gratis
Ar trebui sa imi iau PS3?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

laughing mor de ras, invata sa scrii ca o s a ajungi rau. Sony nu este facut de s3, ci ps3 este facut de Sony. Si alegi ce iti place. La un copil e mai potrivit xbox-ul, poate cineva cumpara si kinect si rezolva problema.

| mgtow a răspuns:

Microsoft e bun in gama PC-urilor dar la gameplay PS3 e mult mai performant si ca design e mai bine lucrat.

| pYv a răspuns:

Pe xbox360 apar primele jocuri si din contra mi-se pare mult mai bun decat ps3 (chiar si la aspect ca nu arata rau)...acum fiecare cu alegerea lui si BANii luilaughing

| SmRpT a răspuns (pentru pYv):

Xbox-u si mie mi se pare mai bun dar rezista mai putin...

| TntMan explică:

Nu ma pot hotari care ar trebui sa il iau pentru ca minecraft e pe xbox 360 si e mult mai misto