| R13 a întrebat:

Cand dau sa instalez orice joc nu se incarca la status(cand face progres) si ramane la 0% am si eu nevoie de ajutor,oare imi lipsesc niste drivere?,si niste progame mai ales daemon tools se incarca mai mult de jumate si dupa se blocheaza, DAU FUNDA astept raspunsuri

3 răspunsuri:
| TnT123 a răspuns:

Trebuie sa astepti mult deoarece nu este asa de performant PC\Laptopul. Sper ca i-am fost de ajutor

Funda?

| R13 explică (pentru TnT123):

Sistem it myria gameonv9, amd athlon x2 340, 6gb, 1tb, amd radeon hd 6570 2gb ddr3, linux crezi ca nu e bun?

| TnT123 a răspuns (pentru R13):

Antunci downloadeaza alte iso, reloaded, skidrow etc. pentru ca unele sunt piratate si de aia

Funda?