| Simina1619 a întrebat:

Cand deschid google-ul, nu mai imi apare acea bara unde puteai sa alegi "cautare, imagini, harti, traducere" etc. Ma gandesc ca probabil s-a facut un update la google, dar e vreo metoda de a ma intoarce la google-ul normal. Mersi. P.S. folosesc google chrome.

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Da s-a facut un update pe data de 19.09. 2013 cu logo la Chrome.
Si nu mai apare bara cu (traducere, imagine,harti,videoclipuri, etc).
Si s-a schimbat tot logoul Chrome, aceea pagina principala de la Google din brower Chrome.
PS:Aceea bara merge la Firefox, Explorer, Opera, etc.
Numai la Chrome a fost setat acel logo (Google) in rest nimic nu sa setat.

| structura a răspuns (pentru Mihail2020):

Nici la explorer nu mai apare

1 răspuns: