| hp8510p a întrebat:

Se pare ca google chrome a primit un update care deja ma enerveaza...cand vreau sa scriu ceva la cautare sub logo-ul google, ce scriu apare sus in bara aceea lunga sus unde apare linkul...asa face si la voi?

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Inca nu laughing
Ma indoiesc ca e un update.

Edit. Am vazut ce si cum, dar nu strica nimic, cu ce te deranjeaza?

| Mădă0611 a răspuns (pentru Mădă0611):

Pai face asa doar daca dai click pe new tab. Settings --> Appearance --> bifezi Show Home button si pui home page "google.com/ro". O sa iti apara sus, in stanga o casuta, dai click pe acea ea cand ai nevoie de google si o sa fie ca inainte.

| doctorit a răspuns:

DA, la toata lumea apare. Cand google face un update, toate browserele se actualizeaza!