| ariana2003 a întrebat:

Cand ma joc mortal kombat komplete edition pe calculator imi da eroarea:has stopped working am windows 7 ultimate pe 64 biti calculatorul suporta acest joc se misca foarte repede dar imi da aceasta eroare si nu stiu ce sa fac am incercat toate solutiile de pe internet dar degeaba vreau parerea voastra va rog ajutati-ma cel mai bun raspuns primeste funda

3 răspunsuri:
| Helly1226 a răspuns:

Instaleaza cele mai noi drivere pentru placa video, directx, vc redist 2005, vc redist 2008 sau incearca sa-l instalezi din nou si ruleaza executabilul jocului ca administrator.

| ariana2003 explică (pentru Helly1226):

Nu merge am incercat tot ce ai zis si degeaba

| DJLIGHT a răspuns:

Descarcal din nou de pe alt site!