| paulwalkerfan a întrebat:

Cand va iesi call od duty modern warfare 4? Va iesi vreodata? Funda 1

28 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pe ce lume traiesti? A iesit in 2011! laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Tu in ce galaxie traiesti? ala a fost 3. neata

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai nu mai spune :D Il am in pc! Probabil vorbesti de tine :))) Iata un link ca sa te trezesti :
https://www.youtube.com/watch?v=JmZ1WQ_GEKg

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Tu esti batut in freza rau.
http://en.wikipedia.org/......ll_of_Duty

intra aici, uita-te la toata seria MW, cate sunt mai? mai stiu eu destepti care au GTA 5 in pc si de fapt e porcaria aia de virus de 20 de gb. ti-am zis, MW 4 nu exista.

ps: cauta Modern Warfare story arc. daca nu te duce capul la ce inseamna cauta cu google translator. auzi la el si la crissu, MW 4, doamne fereste, pe ce lume traiti =)). sunteti paraleli.

exista doar COD 3 MW. adica al 4 call of duty, primul MW.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"COD 4 MW

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai jucat jocul? Se pare ca NU ca vorbesti pe langa... Cand incepe jocul NU scrie Call of duty 1, 2, 3 Scrie 4! apoi cand cauti sa descarci daca nu scrii 4 NU-L vei gasi niciodata iar link-ul trimis de tine are 2, 3, 4 NU 1, 2, 3 big grin si cum explici trailer-ul de pe youtube? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Tu ai probleme cu vederea, am sa fac poza sa vezi mai bine.
http://s24.postimg.org/u3n9u22g5/capture_20150302_192618.png
tu vezi ce scrie acolo? COD 4 MW. iesit in 2009. dupa MW 2 in 2009 si MW 3 in 2011 CHIORULE. Scrie COD 4 pentru ca e al 4 call of duty in aceasta "francizie". MW 2 e al 6 si MW 3 e al 8. firar mama ei de matematica. COD 4 MW vrea sa zica Call of duty 4 ( al 4 joc COD) Modern Warfare 1. daca nu stii toate prostiile astea, mai si vorbesti aiurea

"cum explici trailer-ul de pe youtube?" stii jocul Half-Life? Din 2007 nu a mai iesit un nou ep adica 3. atunci a iesit 2. Si de aia nu e plin youtube de demo si trailare pentru un joc inexistent. dar dupa cum vad ca esti tu, cred ca "l-ai jucat" si pe asta deja. ce oameni cu capul in nori, vai de mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

COD 4 MW 1 a iesit in 2007, m-ai tampit ca am gresit anul.

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa-ma cu de astea cum a iesit... Jocul se cheama COD MW 4 NU ma intereseaza sa numar, daca asa se cheama jocul asa se cheama, nu-i poti spune 3 sau 2, 1... dupa cum zici tu ca a iesit!

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Esti paralel. macar numai intra pe aici ca ii prostesti si pe altii. ce aerian esti - si la celelalte trebuia sa scrie COD 6 MW 2, dar dupa mintea ta "inteligenta" credeai ca e al 6 MW. ma uimiti unii, serios

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

App. daca tot o tii pe a ta, imi zici si mie de ce zice acolo ca a iesit in 2007 si ca pana in 2009 a vandut un nr anume de cd-uri? uimeste-ma atotstiutorule!

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

CUM SCRIE ASA se cheama jocul. Asta-i parerea mea iar daca a ta e alta sa fi sanatos si nu stiu daca ai observat eu nu te-am facut in nici un fel, deci abtine-te sa impui ceva cu forta ca nu merge!

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu n-am zis ca le stiu pe toate, eu am zis ca asa cum scrie pe dvd asa se cheama jocul, nu m-apuc sa numar cum au iesit si sa dau eu un alt nume ca-s mai destept... big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Se vede ca oricum nu esti prea desptept,(CUM SCRIE ASA se cheama jocul.) macar invata sa citesti. se citeste call of duty 4 MW. nu Call of duty modern warfare 4. o las balta ca deja simt ca scade iq-ul la tot orasul. rar vad asa oameni ca tine, dar mereu ma uimiti.

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Altceva nu ai gasit in ce sa te legi? Ok am scris gresit si? tu esti perfect banuiesc si nu gresesti niciodata...

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Nimeni nu e perfect, dar macar nu prostesc pe altul. faci o prostie gen "procesorul i5 are 5 nuclee pentru ca scrie 5 in nume"ceva de genul si la tine.

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu prostesc pe nimeni, am zis numai cum se cheama jocul! daca te duci la un magazin unde trebuie sa ceri cum vei cere 3? Jocul se cheama 4 cum poti sa ceri 3? Iti da altceva... iar cu procesorul e alta mancare de peste... big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Ceri MW 1, sau COD 4. observ ca inca nu faci diferenta intre cele 2 "parti" de nume.

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum am zis eu nu tin cont de diferente, ce scrie pe dvd asa o tin ca se cheama jocul. Poate pentru cei ca tine care numara si le ia la rand o fi greseala dar pentru mine NU e ca aia zic ce vad! Cu alte cuvinte avem pareri diferite, se mai intampla, asta e!

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Ok. nu cred ca ai sa o faci, dar fie maine sau peste un an, du-te la un magazin sa ceri MW 4 sa vezi ce iti zice, dupa vino si zi-mi ce dreptate am avut laughing. numai bine

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu NU intelegi ca eu am jocul si asa scrie pe dvd?

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Presupun ca ai telefon cu camera, fa-mi si mie o poza si da-mi link aici. trebuie sa vad neaparat laughing

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am un site unde sa-l postez dar oricum pana acolo n-ajung, ma crezi e bine nu ma crezi iar e bine dar ma mir tu nu ai acel joc NU vezi cand incepe cum scrie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Da, vad cum scrie. Call of duty 4, Modern warfare. nu Call of duty Modern warfare 4. citeste de 1000 de ori cele 2 chestii sa vezi diferenta dintr-e una si alta.

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai e acelasi lucru nu crezi? Bine, bine ai dreptate! Esti multumit? Sper ca da! Eu am incheiat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Foarte multumit, nu am ce zice. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca va mai iesi. daca ai urmarit "povestea" se cam termina in 3.

| CrissuCristina a răspuns:

Dar a iesit deja.