| Catalin_Pop_1987 a întrebat:

Care are un server de minecraft hostat? Spuneti-mi si daca aveti nevoie de Admin+op sau Op sa imi spuneti Ip.Ma pricep la sv de minecraft ca am m-ai avut.
Scrieti-va Ip si daca il ve-ti scrie ma voi loga cu Fakeru2014

2 răspunsuri:
| Intrebarefaceboockkckkkck a răspuns:

Sti sa faci server minecraft? mi-am descarcat si eu de curand minecraft toate versiunile si as vrea sa joc pe server am incercat de nenumarate ori sa fac un server m-am uitat pe youtoube la altii si am facut la fel dar cand deschid serverul sa ii aflu ip-iul nu scrie nimic te rog daca stii sa faci fa-mi si mie unul si trimite-mi ip-iul recompensa iti trimit pe iahoo ce joc vrei alege dinEuro truck simulator 2, fifa9, gta vice city delux, gta romania2, NFS,gta vice city Romania,gta vice city Bucuresti gta vice city pro street,constructing simulator,NFSworld,bagger simulator, framing simulator, agricultural simulator, police supercar, superbike races....SAu daca le vrei pe toate tot aia este doar sa ma ajuti si pe mine de mult timp caut minecraft acum ca l-am descarcat de cateva zile nu am cu cine sa ma joc as avea cu cine dar nu pot sa fac un server! Astept ajutor de la tine sau de la alt membru TPU!

| Catalin_Pop_1987 explică (pentru Intrebarefaceboockkckkkck):

Pai iti scrii Ip-ul tau de la hamachi sa joci tu si maxim 4 prieteni ai voie sau sa-l hostezi