| messineymar a întrebat:

Care e cea mai buna arma din team fortress 2?

5 răspunsuri:
| AntiHero a răspuns:

Cea mai buna arma e aceea cu care stii sa joci cel mai binewinking

| TiberiuFasole a răspuns:

Stiu doar ca cea mai folosita arma la spy e Dead Ringer.

| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns:

In 60 de minute: Acidul fosforic leaga calciul, magneziul si zincul la nivelul intestinului, iar metabolismul acestor minerale este accelerat si odata cu doza de zahar si indulcitori artificiali care este in corp va creste si nevoia de a urina.

Coca-Cola - ce se intampla cu corpul tau cand bei un singur pahar de colaTot acum intra in actiune si proprietatile diuretice ale cafeinei, de aceea ai nevoie sa mergi la toaleta sa urinezi. Toata cantitea de calciu, magneziu si zinc va fi eliminata impreuna cu sodiu si apa, in loc ca aceasta sa ajunga la oase.

Apoi, pe masura ce starea de euforie se mai diminueaza, nivelul glicemiei scade brusc. Poti sa te iriti usor si/sau sa cazi in apataie. Pana in acest moment ai eliminat toata apa care era continuta in Coca-Cola, dar nu inainte de a o amesteca cu nutrienti valorosi pe care corpul tau i-ar fi putut folosi pentru hidratare, pentru oase sau dinti.

Detalii aici > http://www.garbo.ro/......pului.html
Follow us: @GarboRo on Twitter | Garbo.ro on Facebook

| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns:

mergi la toaleoase.
Credeti ca obiceiul de a manca pizza la serviciu sau burger-ul mancat cu colegii seara sunt cele care au declansat atacul de cord? Cu siguranta ca nu puteti arata cu degetul catre un singur vinovat daca se va intampla acest lucru. Asa cum o sa vedeti in filmul de mai jos, o astfel de tragedie este rezultatul unor serii nesfarsite de decizii pe care le-ati luat in viata sau parintii le-au luat pentru dumneavoastra, scrie site-ul N

Citeste mai mult: http://www.wall-street.ro/......natos.html
Follow us: @WallStreetRo on Twitter | WallStreetRo on Facebook
Apoi, pe masura ce starea de euforie se mai diminueaza, nivelul glicemiei scade brusc. Poti sa te iriti usor si/sau sa cazi in apataie. Pana in acest moment ai eliminat toata apa care era continuta in Coca-Cola, dar nu inainte de a o amesteca cu nutrienti valorosi pe care corpul tau i-ar fi putut folosi pentru hidratare, pentru oase sau dinti.

Detalii aici > http://www.garbo.ro/......pului.html
Follow us: @GarboRo on Twitter | Garbo.ro on Facebook

| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns:

Dragilor,
Dupa o lunga perioada in care am recompensat fiecare Campion al Zilei cu un tricou, schimbam mecanismul, pentru a va putea oferi un premiu mai substantial.
Asadar, de astazi, 28 iulie, procedam in felul urmator:
- validam in continuare manual raspunsurile Campionului Zilei, iar acesta primeste un badge special pe profilul lui
- la finalul fiecarei luni, toti Campionii Zilei sunt inclusi intr-o tragere la sorti. Castigatorul primeste un cadou special gandit pentru el. Asta inseamna ca daca cineva isi doreste sa faca un curs de balet, sa aiba un anume joc sau sa invete sa deseneze, o sa incercam sa ne ocupam de asta happy Dorinta noastra este sa rasplatim implicarea in comunitate intr-un mod personalizat. La inceputul lui septembrie va vom povesti despre primul castigator.
Regulile pentru validarea raspunsurilor raman in continuare aceleasi