| CristiCatalin a întrebat:

Buna TPU am o problema la team fortress 2 arma mea e in stanga ce pot sa fac sa fie in dreapta? funda

2 răspunsuri:
| Laurentiu_Pirvu_1993 a răspuns:

Pai nu se poate e imposibil eu joc de mult si nu se poate

| switch a răspuns:

Buna deci la tine presupun ca meniul e in
romina deci cum intri in tf2 sint optiuni deci mai la dreapta sint optiuni suplimentare apesi acolo si trebuie sa-ti apara o lista lunga dai cel mai jos acolo trebuie sa fie mai multe optiuni tu numeri de jos in sus 6 optiuni a 6 este cea care iti permite schimbarea armei in mina dreapta sau stinga