| GrigorePurta a întrebat:

Care e diferența între 16 GB ram și 32GB, întreb asta pentru că vreau să știu dacă cu 16 GB aș putea rula orice joc la fel de bine ca și cu 32 GB, așa îmi dau seama dacă are rost să dau bani pe 32 de GB sau aș putea să cumpăr 16GB și fac economie dar să am aceleași performanțe.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Binenteles ca vei putea rula orice joc la fel si cu 16 gb! Inca nu s-a ajuns pana acolo sa fie o diferenta intre 16 si 32 gb! Sub 8gb se vede diferenta... Bafta!