| Addaloolwow a întrebat:

Hey! Vreau sa va intreb care este diferenta dintre iphone4 16GB si iphone4 32GB?/ ptru ca vreau saa imi cumpardar nu stiu diferenta si vreau sa stiu daca ma va antaja altul decat unul dintre ele.ma rog eu vreau diferenta... dau funditaaa

2 răspunsuri:
| RoXyRaLu a răspuns:

Pai cel de 16 GB are mai putina memorie decat cel de 32 GB dar si cel de 16 GB este bun.Singurele diferente sunt ca ala de 32 GB are mai multamemorie si este putin mai scump.
Funda?

| iliii03 a răspuns:

Iphone 4 16GB are 16 gB si celelalt 32 gB. costa mai mult cel cu 32, dar e mai avantajos! happy