| هوراس a întrebat:

Care este diferența între NFS Most Wanted 2005 și NFS Most Wanted 2012?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Storyline my ass. Asta din 2012 e mai penibil ca ala din 2005, care si ala e cam jenant. Gameplay... parca conduci caramizi pe gheata.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Hai breh, e matematica de clasa a treia! NFS Most Wanted 2005 - NFS Most Wanted 2012 = -7!

| هوراس explică (pentru KodrutZ):

laughing mă refeream la gameplay/storyline puppy dog eyes laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru هوراس):

Storyline my ass. Asta din 2012 e mai penibil ca ala din 2005, care si ala e cam jenant. Gameplay... parca conduci caramizi pe gheata.