| anonim_4396 a întrebat:

Care este ordinea jocurilor cu call of duty? Asa: 1.Modern Warfare 1, 2. Modern Warfare 2, 3.Modern Warfare 3, 4. Black ops? Asta e ordinea?
Plss Fundaaa!

2 răspunsuri:
| Alexandru_Carp_1995 a răspuns:

Call of duty 1, call of duty 2, call of duty 3, call of duty modern warfare,call of duty world at war, call of duty modern warfare 2, call of duty black ops, call of duty modern warfare 3

| paulino20 a răspuns:

Call of Duty 4, Call of Duty 5 World of War, Call of Duty Modern Warfare 2, Call of Duty Black Ops, Call of Duty Modern Warfare 3winkingwinking