| clypa a întrebat:

Care se pricepe la editat poze, am si eu o poza cu un document care pe fundal are culoarea verde, eu vreau sa schimb culoarea aceea verde il alb sau in alta culoare, dar documentul sa ramana neschimbat... cine ma poate ajuta si pe mine, sau macar sa imi recomandati un program sau un tutorial ceva dau funda daca ma rezolvi :X...

2 răspunsuri:
| cosminvalerian a răspuns:

Pai... Poti folosi Paint, daca nu intelegi aduga stefan_hurmuzachi pe Yahoo Messenger

| clypa explică (pentru cosminvalerian):

Multumesc mult dar am rezolvat, meltumesc oricum si funda ca mi-ai raspunswinking