| iLovePizza51 a întrebat:

CAT DE REPEDE SE POATE! VA ROG AJUTOR! Buna TPU. Ati putea va rog sa-mi spuneti daca as putea rula GTA 4 pe PC-ul meu. PC-ul meu are urmatoarele:
-Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2.30 GHz
-RAM: 4, 00 GB
-System Type: 64-bit.
Placa video, am NVIDIA, dar nu stiu de care.
Jocul e din 2008 si as vrea sa stiu daca merge, de mers ma gandesc ca merge, dar vreau sa stiu daca merge sacadat, in lag.
Intrati pe google, scrieti "gta 4 sys req" si da-ti la primul site. Eu nu ma prea pricep, deci contez pe voi, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PaulPitic09 a răspuns:

S-ar putea sa iti mearga bine dar poate sa se blocheze din cand in cand, foarte rar.Eu zic sa il iei pentru ca te tine placa, Funda? big grin

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Si noi vrei sa ghicim ce placa video ai sau cum?

| DuDDy24 a răspuns:

GTA IV e asa de prost optimizat incat nu ruleaza bine decat de quad core.
De rulat il rulezi, depinde si acum ce placa video ai. Procesorul pe care il ai ar duce jocul undeva la low cu fps decent, ziu eubig grin

| IepurasNebun17 a răspuns:

Da,cred ca iti merge.