| ionutVUVUZELA a întrebat:

Caut comunitate mare de cs 1.6 server classic.sa fie in gen cstrikearena.adica max player 32 cu posibilitati de slot+server de teamspeak3. daca nu aveti server de ts3 nu va obositi sa raspundeti

12 răspunsuri:
| TudorAlexandru a răspuns:

Intra pe respawn.pgz.ro e un nou server de cs 1.6 comunitate pgz.ro/forum/

| iRonicGS a răspuns:

Uite aici http://www.jucausii.net/forum/index.php

Servere:
Nord.Jucausii.NeT
Dr.Jucausii.NeT
Furie.Jucausii.NeT
Residence.Jucausii.NeT
Drx.Jucausii.NeT
eTc.

| Apostol_Alexandru-Andrei_1998 a răspuns:

Www.KzHc.Netii.Net
Cautam:
-Staff activ (*)
-Clanuri (*)
-Servere de orice tip. (*)
Te asteptam pe cea mai frumoasa comunitatea de gaming. :>
Sigur nu o sa regreti!
Da massul mai departe daca vrei! Multumesc :-bd

| Gorj a răspuns:

Salut...uite www.arias-play.com/forum...este o comunitate noua in cautare de servere satff si toate cele adaca esti interesat de comunitate avem sv clasic 32 de slaoturi server de war server de mix si inca cautam>>>SPER sa iti fim de ajutor..pentru mai multe detalii add: goldwinnncs@yahoo.com

| Gorj a răspuns:

De toatewinking

| Bocioc a răspuns:

Va asteptam alaturi de noii :http://steptm.com/forum/index.php

| Snnk a răspuns:

Salut, te asteptăm pe www.rodevil.com / Facebook - https://www.facebook.com/......0602375203 (mai multe detalii pe forum, mă găsiți sub numele de Snnk ) Căutăam STAFF ACTIV si SERVERE

| Radim a răspuns:

Ea una cea mai populara comunitate csblackdevil.com

| DARKSHOT a răspuns:

Connect MD.REALCS.RO / IP: 89.40.233.213 / MOD Classic*

| SeViD a răspuns:

Www.cubaland.ro
Cautam :
[•] Staff
[•] Servere CS
[•] Clanuri
[•] Staff cu activitate!

+ Avem server de TS3 Official cu 200 de sloturi
+ Avem server de Minecraft cu 20 sloturi
+ Avem server de Sa-Mp cu 20 sloturi
+Avem servere de CS 32 sloturi
+ Avem servere de Metin2