| adrianemil a întrebat:

Caut jucatori de minecraft care sa ma ajute sa intretin un sv de mine craft 1.6.2 dau atmin dla persoanele care cred si pot sa ma jute nu pers care intra pe ine si nu mai vb id meu ii emi_adisor va astept pentru mai multe detalii

Răspuns Câştigător
| tonynegrui a răspuns:

Sall tipule add skype lenigga sau tonytheq \yahoo: tonycatter daca vrei

| adrianemil explică (pentru tonynegrui):

Baga id meu plz emi_adisor

| adrianemil explică (pentru tonynegrui):

Intrati pe emi_adisor si vb acolo pentru mai multedetali ok va rog intrati pe mess

5 răspunsuri:
| PepsiTwist1 a răspuns:

BUna te rog daca poti sa-mi dai linkul la minecraft1.6.2 eu nu l-am gasit.Plz

| adrianemil explică (pentru PepsiTwist1):

Baga id emi_sdisor si am sa til dau

| XxSingleWolfxX a răspuns:

Vreu eu dar care este ip-ul