| Zdog a întrebat:

Caut pe cineva care vrea sa faca parte din echipa mea, am un canal de YouTube (1000+) si caut pe cineva care stie sa filmeze jocuri (eu le editez, sunt un geniu in editat).

8 răspunsuri:
| streethunter a răspuns:

Zii si tu si ce pc trebuie sa aiba..add street_hunteer pe mess

| Sakal1999 a răspuns:

Da ce mod de jocuri filmezi MultyPlayer sau ce jocuri minecraft sau ce?

| Zdog explică (pentru Sakal1999):

Jocuri 3d, mituri si legende, multe altele.Eu caut pe cineva care are experienta in YouTube sa-u macar pe cineva care stie sa se joace

| AlexandruAdrianPetrovschi a răspuns:

Errr... Sunt cerinte speciale?
Sunt genuri specifice de gameplay?

| Zdog explică (pentru AlexandruAdrianPetrovschi):

Tot felu' de jocuri in afara de minecraft.

| AlexandruAdrianPetrovschi a răspuns (pentru Zdog):

Ai ca m-as baga, mai e valabila oferta?

| Zdog explică (pentru AlexandruAdrianPetrovschi):

Dami id tau

| AlexandruAdrianPetrovschi a răspuns (pentru Zdog):

Petrovschi.text@yahoo.com