| fuckThisLife a întrebat:

Caut si eu un joc pe caseta cum era inainte, era cu un ninja care se lupta chipurile cu ninja si la un momendat apare unu si arunca cu flacari in el, la primul nivel stiu ca erau copaci in plansa, pe care te puteai catara, nu era complex joculaughingdar nu mai stiu cum se numeste, plizzz help! dau funda si voturi

1 răspuns:
| MikeyKookie a răspuns:

Stiu jocul... cand acei ninja au furat fata cu care statea baiatul in copac, era jocul meu preferat in copilarie dar nu cred ca se mai gaseste jocul :'( Funda?