| connorgc a întrebat:

Caut un metin 2 privat frumos, romanesc, unde sa fie lvl max 99, sa fie un NpC de unde iei skill P si sa fie otele si arme de 65 +9 la shopuri ( armele sa se poata evolua ) FUNDA PT. CEL CARE MA AJUTA!

Răspuns Câştigător
| BdyBluu a răspuns:

Metin2Arcangeles http://www.metin2arcangeles.com/ E nou dar e destul de populat. 100+ si e si destul de fain. Iti da level 98 la inceput (max 99) si la magazin ai tot ce iti trebuie. Iei iteme de 54 + otel + arma si le poti evolua. Ca sa faci posedata din otel iti trebuie o balanta si o gheara de dragon. Astea le gasesti la dragon. Ai teleport de ala. Si restul le evoluezi tu. Bonusurile is frumoase...nu is nici mari nici mici si pica usor. Si e un NPC de unde iei yang si skilluri P. Id meu: Bogdii.bluu@yahoo.com Fuuunda?

| connorgc explică (pentru BdyBluu):

Multumesc mult pentru ajutorul dat happy

2 răspunsuri:
| CaPoNNe a răspuns:

Http://www.mt2royal.com/index.php?s=home incearca-l nu vei regreta