| CreakTudor a întrebat:

Ce alegeti? 1. Minecraft 2.C.S 1.6

4 răspunsuri:
| TudorLux a răspuns:

As alege minecraft, deoarece poti face o gramada de lucruri, adica daca joci cs in permanenta te plictisesti, dar cand te plictisesti pe minecraft, te apuci si faci altceva.Imi place si ca ambele au multi player, dar la minecraft e mai interesant deoarece pe server e foarte mult loc, faci ce vrei, pe cand in cs singleplayerul e plictisitor si la multyplayer e in general un spatiu mic.Alt motiv e ca minecraft cuprinde si cs-ul, adica iti poti lua un arc, armuri, mine, si faci o harta ca in cs, doar ca te "impusti" cu arcurile.

| SweetFashion a răspuns:

C.S. are o grafica foarte buna mai ales daca iti iei o versiune noua. Funda?happy

| CreakTudor explică (pentru SweetFashion):

Joci c.s? ce fel classic /zm/ dr, /dm, /surf,/ pb? daca joci dm /classic/ dr iti dau eu server super misto

| DoarAde22 a răspuns:

Eu una, m-am jucat amandoua. Si minecraft mi se pare mereu interesant. Poti sa construiesti ce vrei. Dar nu cred ca mai trebuie sa iti explic, presimt ca stii deja.happy Deci, cu minecraft iti dezvolti creativitatea, cand la C.S. 1.6 inveti sa te bati si sa te lupti. Deci eu zic Minecraft.