| dragon40 a întrebat:

Ce browser de internet credeti ca e celmai tare [ adica viteza mai maricica de dowloand, uppage spped chesti din astea...
care-mi spune care e celmai tare ia funda, a si eu stiu deja big grin

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Habar n-ai. Comodo Dragon, ca tot veni vorba de nickul tau, mai e si Maxthon care merge brici. "Cel mai tare" asta e relativ la utilizator si sistemul folosit.

| dragon40 explică:

De fapt celmai bun este chrome, dar internet explorer este asa de folosit ca accela este in windows, daca nu ati observat, fiecare windows are pach de instalare cu explorer, si are mai multa reclama big grin

| dragon40 explică:

Da, oricum nu a castigat nm pentru ca u ati spoos! big grin, scucces!

| dragon40 explică:

Copile stai calm ca numai suntem in anii 98, conformeaza-te cu realitatea big grin!

| Danutz-ionutz_Dan_1993 a răspuns:

Internet explorer "securizat" mozila mediu securizat google chrome mai rapid da nu asa seuryzat

| cosmynel121 a răspuns:

Eu folosesc chrome...dar mai sunt
Opera, Safari, Mozila

| ripex a răspuns:

Mozila firefox