| anonimgl a întrebat:

Care credeti ca este cel mai rapid browser de internet?

Răspuns Câştigător
| darkcloud256 a răspuns:

Google Chrome e cel mai bun si mai rapid, mai ales folosit pe linux.

13 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Google Chrome

| eXtreme21 a răspuns:

Google Chrome.Eu nu am probleme cu el, mozilla mi se pare ca se misca mai greu!

| VladM15 a răspuns:

Google chrome

| anonim_4396 a răspuns (pentru VladM15):

Chrome!

| Yppy a răspuns:

Eu folosesc Mozilla Firefox si nu am probleme. happy Bafta!

| MillzBya a răspuns:

Cred ca Mozilla big grin

| romanaols a răspuns:

Google Chrome

| nosferatu15 a răspuns:

Mozilla e un browser foarte bun. De ce? Pentru ca are mai multe functii decat chrome-ul. Daca ne uitam la Google Chrome e foarte simplu pe cand la Mozilla e o adevarata bara de aplicatii sus chiar foarte interesante (de ex.: selecteaza vizualizare->pe tot ecranul; sau fisier->aranjare in pagina etc.); sper ca te-am ajutatbig grin

| 123abcd a răspuns (pentru nosferatu15):

Lol, si tu dupa asta il caracterizezi? pentru bara de aplicatii. Mozilla e bun pentru youtubesi jocuri online.

| nosferatu15 a răspuns (pentru 123abcd):

Pai sunt de parere ca amandoua browserele sunt la fel de rapide dar mozilla este putin inaintea chrome-ului prin aplicatiile saletongue

| pisoiul007 a răspuns:

Google chrome e foarte bun. mozilla se blocheaza des

| 123abcd a răspuns:

Chrome.