| BloodyIce a întrebat:

Ce credeti ca daca ma voi apuca de jocul metin2 imi va crea dependenta si imi va strica neuroni? ca prieteni mei erau de treaba pana sa auda de metin2 dupacea au devenit mai agresivi mai retrasi si nu mai ieseau din casa...stateau cate 2 3 zile sa se joace metin2

Răspuns Câştigător
| tauretee a răspuns:

Buna!
Da metin2 creaza dependenta si abia poti sa scapi de ea e ca un drog ca cofeina poate mai rau eu nu iti spun sa nu te joc la un joc care-ti place foarte mult dar metin2 si restul jocurilor mmoprg creaza dependenta pentru ca te chinui sa ajungi pe primul loc sa ai iteme tari etc sa castigi orice duel lupta PvP

5 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

Metin2 dauneaza grav minti si te duce la spitalu9 ma nu te apuca si eu am jucat si cam da jocu face multe dar sa f iu sincer mie nu mi se pare cai frumos jocu e o porcarie si risipa de timp si nemorie pc

| Calinuz a răspuns:

Nu te apuca iti spun eu, ii ca un viciu, asa sunt toti prietenii mei.De cand a inceput vacanta de vara nici unu nu au mai iesit din casa

| Calinuz a răspuns:

Mai bine joaca 24league

| TheMerdiso a răspuns:

EU zic mai bine nu te apuca tatal meu joaca de 1 an jumatate si sta numai in casa e retras mai bine nu

| AcAd3Leeee a răspuns:

Daca esti asa curios sa vezi cum e metin2 ...Joaca-te dar nu sta 5 ore la calculator si nu sta in fiecare zitongue Eu cand am dat examenele a strebuit sa renunt la metin2 pentru 3-4 saptamani si cand am intrat pe el mi s-a parut a nu-i cine stie cetongueDaca vrei joca-te doar asa de pofta ca dupa aia te plictisesti