| Assassina a întrebat:

Ce joc Assassin's creed e cel mai bun(ma refer la grafica si dificultatea nivelelor si cat de buna afost povestea)?

Răspuns Câştigător
| UnBroken2016 a răspuns:

Nu poti sa compari grafica la primul iesit acum 10 ani cu ultimul joc. Mie mi-a placut cel mai mult 2 si cele 2 povesti iesite dupa. Am incercat sa mai joc pe 3 si 4 dar mi-am pierdut interesul dupa un chapter. Pe restul nici nu le-am mai incercat. De cand l-au dat afara pe directorul lui 2 si-au batut joc de serie. Asa e cand scoti jocuri mediocre doar sa faci multi bani.

| Assassina explică (pentru UnBroken2016):

Adevarat.Dar dintre Unity si Syndicate?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Assassina):

Mai citeste o data foarte bine raspunsul meu. Am spus ca ultimele nici nu le-am jucat.

| Assassina explică (pentru UnBroken2016):

Adica eu cred ca Unity are grafica foarte foarte buna, chiar imi place dar la Syndicate e mai fain ca sunt gemenii(fratele si sora ) si ideea e in functie ce misiune iti alegi personajul si e fain.Dar nu stiu care e mai bun si mi-as dori parerea altuia care a mai jucat Assassin's creed.Si urmatorul joc va fi cu cel din Africa? Si am auzit ca se face si un film, e adevarat? Daca da, cand? Apropo, sincer, nu am jucat niciunj joc pana la capat ci am jucat online si era chiar fain.Adica,ma rog, Unity si Syndicate nu are multyplayer( crying ) ci doar cooperativ, dar nu e la fel de fain, dupa mine...

| Assassina explică (pentru UnBroken2016):

Scuze,nu am vazut......Neatenta...

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Assassina):

Filmul iese pe 21 decembrie anul asta din ce scrie in trailer
https://www.youtube.com/watch?v=gfJVoF5ko1Y

Daca vrei sa joci unul din cele 2, joaca Syndicate. Unity e plin de erori, e o porcarie.

| Assassina explică (pentru UnBroken2016):

Le am pe ambele si Unity nu e plin de erori.Multumesc de film.Acum iti dau fundita.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Assassina):

Poate l-au reparat in sfarsit. Cand a iesit era o nenorocire, atat de mult ca ratatii aia de la Ubisoft dadeau un joc gratis la alegere. Poate si-au dat seama cat de mult si-au batut joc de consumatori si au facut jocul.

| Assassina explică (pentru UnBroken2016):

Nu stiu dar il am de ceva timp.....Si gen chiar il jucam zilele trecute si chirm era fain dar Syndicate are mai multe chestii si stiu ca daca joc intai asta dupa imki e foarte greu sa ma acomodez pe Unity pentru ca au mai multe optiuni la ultimul joc(gen un pistol deala ca un fel de ancora, nu am niciun fel de idee cum se cheama, care se foloseste pe post de tiroliana)...Bine,poate sunt putin obsedata.Tu ai Ps3 sau Ps4 sau Xbox?

| Assassina explică (pentru Assassina):

De micuta ma jucam cu fratele meu jocuri gen>Borderlands, Uncharted, farcry.army of two, Killzone(cu asta am inceput). watch dogs, tomb raider, GTA. PS3 mi s-a stricat iarn =a asta,adica am apasat din greseala in timp ce ma jucam pe buton,si de atunci,nu stiu, adica se deschide, dar nu stiu, trebuie sa recupereze nu stiu ce file si cand termina de recuperat, se inchide ceea ce in mod normal nu ar trebui sa se intample.Soarta.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Assassina):

Nu. Folosesc pc-ul sa ma joc.

| Assassina explică (pentru UnBroken2016):

A.Eu prefer telecomenzile (joystick-urile)