| ANDREIALEX99 a întrebat:

Ce jocuri gen call of duty, assassin's creed, metin sau 4story. mai stiti. Stiti ma refer la jocurile alea care te dau in viata cuiva.
Daca se poate as vrea sa aiba "singleplayer", grafica si povestea buna si sa nu ceara prea mult de la sistem

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"jocurile alea care te dau in viata cuiva" - adica orice joc existent?

| Kinus12 a răspuns:

Gen Assasin's Creed mai Prince of Persia(o serie cu 5 jocuri).Da, personal, mi-a placut povestea, dar grafică, cam căt Assasin's Creed 1(mă refer la primul joc Prince of Persia)
Gen Metin2, și 4story cred că e World of Warcraft.E tot un multiplayer

| inpauza1org a răspuns:

Eden Eternal(are grafica anime dar are o poveste super si e bine facut), Black Ops. etc iar daca vrei servere private de metin: http://e-metin.com/servere-metin2/.