| zebyx98 a întrebat:

Ce joc imi recomandati pentru un calculator vechi? dar jocul sa fie bun si sa aiba putin...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce ar merge ar fi:total overdose, quake 3, spiderman the game si 2, star wars jedi outcast, sniper elite, cs 1.6, need for speed porche, freedom fighters(merge 100%), area 51, psychonauts.Ps toate mentionate iti merg incearcale cu incredere! Bafta!

| zebyx98 explică (pentru anonim_4396):

Bai thx toate merg strune i love you

11 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Sunt foarte multe eu la inceput am avut un pc cu 256 RAM si totusi puteam jcua niste jocuri care m-au impresionat.Ti le spun si tie:

-Freedom Fighters (e cu impuscaturi, iti recrutezi oameni, le dai comenzi, etc.)
-Conflict Desert Storm (exact ca cel de mai sus, doar ca actiunea se desfasoara in irak.
-Return To The Castle Wolfenstein (si acesta e cu impuscaturi o sa iti placa mai ales ca are si cateva faze ce te pot speria
-WWE RAW 2007 (wrestling e fain ii ai pe John Cena,Kayne,Undertaker,Batista si multi altii si iti poti crea si player-ul tau)
-Mount and Blade Warband (e un joc cu lupte medieval i care iti recrutezi oameni,esti cu un player de care trebuie sa ai grija, e foarte reusit)
-Stronghold Crusader (tot joc medieval mai diferit ca cel de sus, aici controlezi o singura armata(
-Corvette (joc cu masini Corvette, ai multe curse de facut)
-John Deere Drive Green (ai tractoare, glorii si multe alte vehicule si lucrezi pe camp)
-Delta Force 2 (e joc cu impuscaturi, ai multe misiuni si e destul de interesant)
-Mortal Kombat 4 (joc cu bataie, se poate juca si in 2)
-Spider-man 2 (omul paianjen, poate ai vazut si filmul)

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere mersi pentru funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai vrei imi dai mesaji si iti spun!

| zebyx98 explică (pentru anonim_4396):

Mai putea ajuta cu un joc spiderman 3? crack, joc, si programele pentru el ca sa-mi mearga bine.vezi ca am pus intrebarea asta caut-o si daca e bun ce imi dai iti dau funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum spider-man 3 are pretenti foarte mari nu poti sa-l joci! Daca nu imi mergea mie bine pe o placa de 512 mb!

| buffa a răspuns:

Buna, uite aici:
http://peers-ro.xit.su/ intra si iti alegi din ce an doresti sa alegi jocul. aici sunt multe jocuri la alegere!

Răspuns utilizator avertizat
| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

*´¯`*.¸¸.*´¯`* j♥a♥d♥e♥ d♥y♥n♥a♥s♥t♥y♥ мonĸey dynaѕтy h♥a♥i♥d♥e♥ s♥a♥ j♥u♥c♥a♥m♥

| Ovidiu_Edvard_1988 a răspuns:

Fratica daca vrei sa bagi niste jocuri calumea pe low pec uite aici nu vrajeala
http://www.ovishow.net/......entru.html

| Alinamark a răspuns:

Daca ai un calculator mai vechi si nu poti sa iti instalezi jocuri, incearca sa jocuri varianta online pc, cateva jocuri 3d noi poti vedea aici http://www.jocuricumasini.ro/14/3D/1