| MaraVasilescu12 a întrebat:

Hey! Cine imi poate spune daca as putea sa imi cumpar The Sims 4, stiind ca laptop-ul meu este putin cam vechi, cam de 5 ani.Ma refer daca are procesorul destul de puternic,adica sa nu am lag foarte mare cand voi incepe jocul,deoare am instalat si alte jocuri si avea lag. Daca ati putea sa imi recomandati un calculator/laptop pe care l-as putea achizitiona, unde pot instala jocuri care sa nu aiba lag? Funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Http://totallasttutorial.weebly.com/......varianta-1 spune exact ce ai ca sa stim daca are sens sau nu.

3 răspunsuri:
| MaraVasilescu12 explică:

Mai pe scurt ma refer daca este bine sa ma joc pe laptop sau mai bine pe PC?

| sltlp a răspuns (pentru MaraVasilescu12):

Pai in general din o suma X de bani, un desktop este de 2-6 ori mai performant decat un laptop in jocuri.

| MaraVasilescu12 explică (pentru sltlp):

Ms mult de tot