| GolopențaAdrian a întrebat:

Ce jocuri din seria crysis mi-ar merge? Specificatiile le am la o intrebare anterioara

Răspuns Câştigător
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Primul cred. poate si al doilea.

| GolopențaAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

Al doilea cred ca nu ca mi-a zis un coleg ca no sa mearga

18 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nici unul nu o sa mearga cum trebuie'.

| GolopențaAdrian explică (pentru KodrutZ):

Pai acum na

| GolopențaAdrian explică (pentru KodrutZ):

Sa mearga cat de cat asta conteaza

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru KodrutZ):

Cred ca primul ii va merge cu totul pe low. dar doar cred. Depinde daca gaseste ceva conving uri facute pe net sa ruleze mai slabut la grafica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

I-amm zis de zece ori dar nu se lasa. Procesorul de 1, 5 este procesor de telefon.I-am zis dar tot nu intelege.

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

Auzi mi-a mers bine si assasin creed 1 si este in acelasi an cu primul din seria crysis

| KodrutZ a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Cu 5 fps nu inseamna ca merge. De ce puii mei nu iei si inveti ceva util, faci niste bani cu calculatorul si netul pe care le ai, si dupa aia iti iei naibii o scula mai ca lumea?

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar putea sa achizitioneze alt procesor ceva mai bunicel. Dar nu merita sa incerce daca ii mergerolling on the floor

| GolopențaAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

Numa Procesorul nu-l indeplineste si placa video ca n-am nVIDIA dar restul cerintelor le respecta

| GolopențaAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

NU pot sa achizitionez ca este laptop si trebuie sa ma duc la Asus sa imi schimbe procesorul

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Nu neaparat sa fie nVIDIA. Sa fie una cat de cat ok. Dar poti incerca jocul daca iti merge sa fie jucabil. Dar tot ar trebui sa iti achizionezi un procesor mai bunhappy

| GolopențaAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

Ti-am zis ca am laptop si trbe sa ma duc la firma respectiva sa mi-l schimbe dar nu dau bani pentru un alt procesor

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Am inteles. Atunci incearca sa iti achizitionezi un laptop pentru gaming.

| GolopențaAdrian explică (pentru AntoniSoulesOne):

Si cat costa un asemenea laptop

| alexandrualind a răspuns:

Probabil!