| FCBayernMunchen a întrebat:

Ce jocuri horror stiti gen amnesia?

Răspuns Câştigător
| EdiT a răspuns:

1.Doom 3
2.Metro 2033 (îți trebuie un PC performant că să ruleze optim)
3.Penumbra Black Plague
4. Dead Space (1 sau 2)
5.F.E.A.R 3
6.Condemned: Criminal Origins
7.Resident Evil 5
8.Amnesia The Dark Descent

| Alin_Andrei_1995_vGgz a răspuns (pentru EdiT):

dar poti de si un link de descarcare la macar unul din toare aste? daca da posteaza-l aici

5 răspunsuri:
| GRs a răspuns:

Penumbra si Slender

| Hector99 a răspuns:

Incearca NightMare House2 pe mine ma speriat foarte tarewinking

| Killer32 a răspuns:

Nosferatu dar e vechi jocu e din 2002 dar e 100%100 horror they hunger dar iti trebuie half--life 1

| Distance a răspuns:

Incearca SCP. Sau Slendy tubbies [ poate numele nu pare horror dar cand apare... aoleu ]. the nightmare house... amnesia e pe locul 1 deci nu cred ca vei gasi ceva mai horror + slender man e o porcarie. deci. nu ti`l recomandwinking