| dny221 a întrebat:

Ce jocuri imi merg pe pc-ul meu?happy are urmatoarele

Procesor : core 2 duo 3.0

Ram : 2 gb ram

Video : ATI radeon x550 512 mb *( ma intereseaza mai mult jocurile care le pot rula pe placa video )

P.s ma intereseaza jocuri Race sau Shooter

Dau funda :3

2 răspunsuri:
| Vladii a răspuns:

Cam slabut. Poti rula jocurile dar iti vor merge prost. Incearca si tu cs 1.6 sau nfs most wanted pentru ca astea merg pe toate pc-urile.

| dny221 explică (pentru Vladii):

laughing mda asta ma joc deja big grin ai idee daca imi merge cs go?! eu mai am o placa video big grin NVIDIA 6100 nforce 405 256 mb dar cred ca e mai buna asta care o am acum happy...