| alextheking11 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati FUNDA:
RAM 2GB
Windows 7 32-bit
Procesor Intel Cerelon 2.00 GHz
256mb placa video.
Sa nu fie jocuri stiute mai de toata lumea, si sa fie intre ani 2000-2011.

Răspuns Câştigător
| raxarazvy a răspuns:

Fifa 2011 de pe isohunts si dai pe fifa 2011 reloaded
un joc foarte bun si fumos ar fi tdu (test drive unlimited)
iti recomand a iti faci cont de facebook si sa joci empires end allies
poker2 guvernator pe google trebuie sa il cauti si poti sa il descarci ca e foarte tare e foart virtual
si cam atat astea-s cele mai tari jocuri
FUNDA?

| alextheking11 explică (pentru raxarazvy):

Daca imi mai recomanzi jocuri iti dau funda

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adelutza_9120 a răspuns:

Daca iti plag Rpg iti recomand Dragon Age Origins si Dragon Age 2 am si niste hackuri la ele dar nu ti le recomand daca e prima data cand joci;) vezi pe acest site http://www.gamespot.com/ gasesti toate topurile de jocuri. sper ca te-am ajutat;)