| DesertRat95 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru placa video Sapphire Radeon 2600XT 256 mb, ram 1GB, Procesor Asus single core 3 Ghz?

4 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Http://systemrequirementslab.com/cyri
Te duci acolo si gasesti toate jocurile pe care tu le vrei...

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Batelfiled 2 si 3, Call of duty black ops, Call of Duty Modern Warfare 2, Republic Comando 2, Medal of Honor Airborne, Prototype 1 si 2, Assasin Creed 1, Sleeping Dogs, Sniper elite V2, Sniper Ghost recon, Medal of Honor Warfighter Astea le termini in cam 4 luni daca joci 6 ore pe zi ca minewinking

| DesertRat95 explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Ms pentru raspuns. (dar sunt sigur 100% ca Battlefield 3, CoD Black ops, CoD MW2)

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru DesertRat95):

N-ai pentru ce