| Moise_Mihai_Daniel_1997 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru un windows XP Professional SP3
CPU 2,40 GHz, 735MB RAM SiS 650

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Quake2
hercules
starcraft 1
red alert 2
toca2
serious sam 1
duke nukem 3d
doom
jazz jackrabbit 2
gta 2
worms 2
atomic bomberman
nestopia(emulator sa poti juca care mergeau pe asta http://upload.wikimedia.org/......le-Set.png )
E o piesa de muzeu placa ta video, daca ai schimba-o ti-ar merge mult mai multe.

| Moise_Mihai_Daniel_1997 explică (pentru CinevaNou):

Mai merge cossack si stronghold si stronghold crusader
...a da si CS profesional mai ales toate jocurile facute de valve

3 răspunsuri:
| Geo_Geo_1999 a răspuns:

Counter Strike 1.6 (ca versiune iti recomand KPS ) si daca vrei sa joci pe servere iti recomand Piatra.Gajik.net, o comunitate excelentawinking

| Moise_Mihai_Daniel_1997 explică (pentru Geo_Geo_1999):

Ammm da am cs si half life si hl op force dar mersi