| Danny_George_1995 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati si mie? Niste jocuri care sa ma scape de plictiseala

Răspuns Câştigător
| MuncitorU a răspuns:

Iti recomand Far Cry, Serious Sam 2, Garry's Mod 13 pe care ar fi bine sa-l ai cumparat daca vrei sa joci Online, HitMan Blood Money, Sniper Elite, Call of Duty 1, 2 si Call of Duty Modern Warfare 1, 2, 3 si Call of Duty Black Ops 1 si 2, The Saboteur, Dead Island, Freedom Fighters, Bioshock 2 sau Bioshock Infinite, Counter Strike 1.6, Half Life 2, Skyrim, Minecraft, GTA 3 sau GTA San Andreas sau GTA 4, Mafia 2 sau Mafia 1, Will Rock, PayDay 2, Assassin's Creed 3 sau 4, BattleField 3, Outlast(daca iti plac jocurile Horror), No More Room In Hell care e gratis pe Steam, Team Fortress 2, Warframe care sunt gratis pe Steam si ele, Gears of War, Metro 2033 si Metro Last Light, STALKER Call of Pripyat, Mass Effect 1, 2 sau 3, Halo Combat Evolved, sau Halo 2, 3 sau 4, Fallout New Vegas si multe altele...

| Sebastian234 a răspuns (pentru MuncitorU):

A aparut Garry-s mod 13!?!?!?!?

| Mariusikul a răspuns (pentru Sebastian234):

Pai uni zic ca da dar pe steam nu e straight face

4 răspunsuri:
| Sebastian234 a răspuns:

Prototype 1 si 2, Battlefield 3, Skyrim Outlast, Doom 3, Call Of Duty:Ghosts, COD Black ops, counter strike source, Left 4 Dead 2. Funda?

| Mariusikul a răspuns:

Pai minecraft
Garry's Mod
Cs
Ace of Spades
Left 4 Dead 2
Assassin's creed
Fifa
Nfs
Call of Duty
Battlefield
Far Cry
Left 4 Dead 2
Infestation
Bioshock