| andreyozaur a întrebat:

Ce jocuri ma pot juca cu un HP Compaq Presario CQ58-241so
Procesor- AMD Dual Core E1-1200 1.4 Ghz, 6GB Ram, hard disk de 750gb, placa video AMD Radeon HD 7310 si are Windows 8? Dau funda + vot fara comentari stupide gen mario, minecraft si alte jocuri din astea...

Răspuns Câştigător
| termopile480 a răspuns:

Din noua generatie a jocurilor aproape nimic iti dau cateva repere
si daca e procesoru cu 2 nuclee e pe frecventa joasa si o sa agate daca il fortezi se arde din seria call of duti pana la black ops 1 gta pana la sanandreas sens row 2 rage fpt bun

1 răspuns:
| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Metin2; 4story; counter stryke; gta vice city; gta multiplayer; Funda