| andreeadeeaandreeadea a întrebat:

Laptopul acesta este bun? Aveti toate informatiile aici.
Laptop HP Compaq Presario CQ58-251SQ, AMD Dual Core E1-1200 1.4GHz, 15.6", 4GB, 500GB, AMD Radeon HD 7310, Free Dos
Tip procesor: AMD Dual Core
Model Procesor: E1-1200
Frecventa procesor (GHz): 1.4
Tip ecran: LED
Diagonala ecran (inch): 15.6
Memorie RAM standard (GB): 4
Capacitate HDD (GB): 500
Unitate optica: DVD Super Multi
Procesor grafic: AMD Radeon HD 7310
Sistem de operare: Free Dos.
Funda. va rog mult vreau un raspuns

Răspuns Câştigător
| Scintilla a răspuns:

E bunisor in banii astia insa daca vrei sa iei pentru game-uri mai bine te orietezi la altul, dar daca il iei mai mult pentru internet gen facebook, mess si altele si mai joci si cate un joc e ok, dar daca stii ca vrei sa joci toata ziua jocuri care solicita mai mult nu e asa de bun pentru ele.

3 răspunsuri:
| Scintilla a răspuns:

Depinde in ce banuti il iei, daca il iei nou, spune-mi mai multe detalii si iti spun daca se merita sa iei altceva mai bun.

| andreeadeeaandreeadea explică (pentru Scintilla):

Pai da este nou si costa 1300. Mie mi s-a parut ieftin.

| Scintilla a răspuns (pentru andreeadeeaandreeadea):

E bunisor in banii astia insa daca vrei sa iei pentru game-uri mai bine te orietezi la altul, dar daca il iei mai mult pentru internet gen facebook, mess si altele si mai joci si cate un joc e ok, dar daca stii ca vrei sa joci toata ziua jocuri care solicita mai mult nu e asa de bun pentru ele.

| buruomg a răspuns:

Toate is bune. acum depinde si ce vrei sa faci cu el. laptopul care l-ai aratat tu este un tip de laptop medium pentru jocuri. daca nu il vrei pentru jocuri e mai mult ca suficient pentru restul