| AndreiCarmazan a întrebat:

stie cineva de unde pot lua niste drivere pentru un Laptop HP Compaq CQ58-351SQ cu 64 bit mai intai am avut windows 8 dar nu imi mergea si am pus windows 7 ultimate? Nu am nici wifi pe el nici internet.
Dau funda!
Asta ii modelul:Laptop HP Compaq CQ58-351SQ cu procesor AMD Dual-Core E1-1200 1.40GHz, 4GB, 750GB, AMD Radeon HD 7310, Free DOS, Black

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Pentru modelul tau nu sunt drivere pentru W7, numai W8:
http://h10025.www1.hp.com/......reCategory
Reinstaleaza Windows 8.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietene incearca cu programul Driver Booster 2.

| DtHiro a răspuns:

Da, vezi ca atunci cand ai cumparat laptopul ti-a dat un cd cu drivere, foloseste-l!

| AndreiCarmazan explică (pentru DtHiro):

Daca l-as gasi l-as folosi man

| DtHiro a răspuns:

Pai si de unde vrei sa iei drivere daca nu ai internet?