| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri mi-ar merge pe un windows 7 64biti, placa video dual core p6100 2ghz, rami 4 gb? Vreau cateva exemple, sau niste jocuri gen Test drive unlimited. funda

3 răspunsuri:
| cata_2510 a răspuns:

Pai iti merge ce joc vrei daca vrei cu masini uite cateva:
Need for speed most wanted 2 sau 2012
NFS SHIFT 1; 2
GTA 4
NFS WORLD
BLUR
GRID
SAINT ROW 3(THE THIRD)
NFS THE RUN

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A doamne, ma scuzati rolling on the floor procesor dual core p6100 2ghz si placa video 2 gb

| Costyn04 a răspuns:

Fifa 11(sigur merge) si incearca si fifa 12 vezi daca merge, gta san andreas, gta 4, nfs the run, nfs shift 2, nfs world si alte nfsuri, tomb rider, aliance vs predator, indiana jones, etc.