| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, de ce imi merge greu test drive unlimited?[TDU].
Test drive unlimited 1 imi merge binisor,merge mai bine atunci cand sunt in masina si pun camera in fara,sa nu se vada masina,doar kilometrajul etc,in rest cum am zis merge binisor,iar TDU 2, nasol rau, merge pe poza =]].Am placa video 2 gb, procesor dual core p6100 2ghz.iar rami 4 gb, nu ar fi trebuit macar TDU 1 sa mearga normal? straight face Funda.[scuzati categoria e cea mai fregventata]

Răspuns Câştigător
| cata_2510 a răspuns:

Da

4 răspunsuri:
| cata_2510 a răspuns:

Pai intra la options si da setarile pe low daca nici asa nu merge mai bine atunci nu mai ai ce sa-i faci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti se pare ca asta este intrebare pentru Dragoste si sex?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stii sa citesti?
Ce am scris la final?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dau la video details si => low?