| anonim_4396 a întrebat:

R3 TPU, de curand am downloadat test drive unlimited 2 si imi merge foarte sacadat.
Cine imi poate spune ce setari sau alte chestii laughing trebuie sa ii fac.
Am windows 7, 64 biti, procesor dual core 2 ghz, placa video 2 gb, rami 4 gb, astept un raspuns va rog. funda puppy dog eyes

1 răspuns:
| Thesmartlucky1 a răspuns:

Jocul cere cel putin un procesor de 2. 2GHz iar tu daca ai 2GHz de aia merge greu. Incearca cu setarile date la minim...